BAKIM VE GÜZELLİK KREMİ

“ANNEMİN KREMİ ”Kırışıklık karşıtı bakım ve güzellik kremimiz 614 yılı sonlarına dayanan asırlık bir tariftir.Tamamen doğal içeriklidir… Sivilce, ergenlik sivilcesi,çil,leke,güneş lekesi,doğum lekesi,deride oluşan değişik renklerdeki benek ve lekeler,siyah noktalar,stresten oluşan sivilce ve benzeri cilt rahatsızlıklarının engellenmesinde, önüne geçilmesinde vücuda yardımcı olur (düzenli kullanımda). Cildiniz için doğal bir korunma yöntemidir… Ölü deri hücrelerini kurutmaya ve deriyi canlandırmaya yardımcı olur… Erkekler için traş sonrası kullanıldığında deriyi yumuşatma ve canlandırma etkisi gösterir… Kırışıklıkların oluşması için hücrelerin beslenmesine yardımcı olur.. Bu sebeple yıllardır vazgeçemeyen müşterilerimiz vardır… Kremin hiç bir yan etkisi olmadığı gibi doğal içerikli olduğu için alerji de yapmaması avantajdır. Yağlı ve kuru ciltler için uygulanabilir. Erkekler, bayanlar ve hamile bayanlar kullanabilir.

Bir Kutu Krem 100 tl
Üç Kutu Krem 250 tl 

KARGO ÜCRETİ BİZE AİTTİR

Sizden gelen yorumlar

bakım ve güzelik kremini kullanıyorum çok memnunum cildim canlı duruyor güneşten ve dış etkenlerden cildimi koruyor..herkeze tavsiye ediyorum..
Muazzez Sevimli
bakım kremini kullanıyorum cildim çok canlı ve bakımlı traş sonrasıda çok iyi oluyor..herkeze tavsiye ederim..
Hakan Bursalı
ben önce sivilce leke kremini kullanıp tedavi oldum cildim çok kötü idi şimdi bakım kırışıklık karşıtı kreminizi kullanıyorum çok memnunum cildim bebek gibi ve korunuyor gerçekten çok güzel çok teşekkür ediyorum ve herkeze tavsiye ediyorum..
Dilara Solmaz
çok teşekkürler bende önce tedavi oldum şimdi bakım kreminizi kullanıyorum çok memnunum herkeze tavsiye ederim..cildim diri ve tertemiz.. tekrar teşekkürler..
Ayşe Yılmaz
inanılmaz güzel bir krem benim cildim bebek gibi oldu fondöten kapatıcı pudra hepsini çöpe attım kremi sürüp makyajımı yapıyorum teşekkürler annemin kremi iyiki varsın :)
selin türkoğlu

Sipariş Formu

Ad Soyad*
Telefon No*
E-mail*
Adres:
Ürün:
Notunuz