DOĞAL TEDAVİ EDİCİ AĞRI KREMİ

” ANNEMİN KREMİ ” doğal tedavi edici ağrı kremimiz 614 yılı sonlarına dayanan asırlık bir tariftir.Tamamen doğal içeriklidir..

Romatizma, menisküs, eklem, bel fıtığı gibi vücut ağrılarına fayda sağlayan Ağrı Kremimiz tamamen doğal yollarla hazırlanmıştır.

Vücudunuzu bu ağrılardan uzaklaştırmak için kullanabileceğiniz Ağrı Kremi kısa sürede ağrılarınızdan kurtulmaya yardımcı olacaktır.. Ağrı Kreminin yan etkisi yoktur, doğal içerikli olduğu için alerji yapmaz. Erkekler, bayanlar, çocuklar ve hamile bayanlar rahatlıkla kullanabilir.

Bir kutu krem 100 tl

Üç kutu krem 250 tl 

KARGO ÜCRETİ BİZE AİTTİR

Sizden gelen yorumlar

ağrı kremini annem için aldım başta tereddütlü idim ama mine hanıma inandım iyikide inanmışım annemin bel fıtığı rahatsızlığı vardı amelyat olması gerekiyordu bu kremi kullandıktan sonra ağrılarından kurtuldu hala kullanıyor artık amelyat olmasına gerek kalmadı..vesile olanlara teşekkür ederiz..
Merve sönmez
Ağrı kremini kullandım harika bir ürün..çok memnun kaldım herkeze tavsiye ederim..mine hanıma çok teşekkür ederim..
Hasret-ûl Rasûl
bu kremi babam a aldım romatizması var ve vücudunda çok şiddetli ağrılar oluyordu ama annemin kremi ağrı kremini kullandıktan sonra ağrılarından inanılmaz şekilde kurtuldu..almadan önce tereddütlü idim çünkü çok krem kullandık faydası olmadı ama mine hanım beni ikna etti yüzyıllık bir krem olduğu için inandım ve iyikide inanmışım babam a şifa oldu..vesile olanlardan rabbim razı olsun..
Emine Obalı
harika bir bir krem ağrılarımdan kurtuldum herkeze tavsiye ediyorum..
Ali Karlı
annemin kremi ağrı kremi tek kelime ile muhteşem..dizlerimdeki ağrıdan dolayı yürüyemez hale gelmiştim taki bu kremle tanışana kadar kremi kullandığımdan beri ağrım kalmadığı gibi eklemlerimdeki rahatsızlığıda tedavi ediyor..mine hanıma ve annesine çok teşekkür ediyorum..ve herkeze kesinlikle tavsiye ediyorum..
Murat Aksakal
Ağrı Kreminizden çok memnun kaldım .uzun zamandır geçmeyen ağrılarıma şifa oldu elh. Inşallah kullanan herkese şifa olur .
Nazlı Uğur
boyun fıtığım vardı ağrısı koluma kadar vuruyordu bu kremi buldum ve ağrımdan kurtuldum rabbim razı olsun vesile olanlardan..hemde fiyatıda çok uygun ve şifalı bir krem herkeze tavsiye ediyorum..arkadaşlarımada tavsiye ettim onlarda kullandılar çok memnun kaldılar..tekrar teşekkürler..
Leyla yılmaz
selam aleykum ve rahmetullah ağrı kremini kullandım çok memnun kaldım Allah cc razı olsun başarılar
Kürşat uzun

Sipariş Formu

Ad Soyad*
Telefon No*
E-mail*
Adres:
Ürün:
Notunuz